• تاریخ : ۱۶ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری


محتوا آنلاین /


این کمپانی کار اصلی اش در زمینه واقعیت مجازی است، مدعی شده در ۹۹ درصد از موارد، جستجو با موفقیت انجام شده و نرم‌افزار با دقت بالا توانسته است فرد مورد نظر را به درستی تشخیص دهد. ابن نرم افزار حتی توانسته افراد دو قلو را نیز از هم متمایز کرده و دوقلوهای اولسون(هنرپیشه آمریکایی) و … را تشخیص دهد.


دیتابیس بلیپار متصل به اکانت افراد در شبکه‌های اجتماعی است و پس از گرفتن تصویر فرد مورد نظر در خیابان، به صورت تصادفی، دیتابیس خود روی شبکه‌های اجتماعی و پروفایل کاربران را سرچ کرده و نتیجه را منتشر می‌کند.


در فاز اول، افراد معروف، هنرپیشه‌ها، سیاسیون، آهنگسازان، خواننده‌ها، کارآفرینان، نویسندگان، ستاره‌های ورزشی و دانشمندان؛ تعریف شده که بعدا می‌تواند به سایر افرد جامعه تسری پیدا کند. به زودی در یک مراسم عمومی قادر خواهید بود چهره فرد مورد نظر را اسکن کرده تا بیوگرافی و اطلاعات روز در مورد آن فرد را دریافت کنید.


شکل تجاری این اپلیکیشن نیز برای مردم عادی جذابیت ویژه‌ای دارد و مثلا در خیابان اگر از یک ماشینی خوشتان آمد، می‌توانید با اسکن عکس، مشخصات فنی و قیمت روز آن را در بیاورید و حتی با لینک به صفحه تجاری، خودروی مورد علاقه خود را بخرید.


البته شکل پیچیده‌تر این اپلیکیشن ظاهرا توسط نیروهای امنیتی، پلیس و … مورد استفاده خاص قرار می‌گیرد. بسیاری این اپلیکیشن را مشابه اپ شازم می دانند که با کمک آن، می توان به راحتی از نام خواننده ها مطلع شد و به همین دلیل آن را شازم تصویری می‌دانند.


/ خبرآنلاین

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما